Tvoříme moderní webové stránky

Vytváříme internetové stránky pro velké i malé firmy, pro drobné živnostníky a pro kohokoliv dalšího, kdo potřebuje vytvořit kvalitní a moderní web. Na rozdíl od konkurence jsme se také zaměřili i na nízkou cenovou politiku.

Webové stránky jsou často nemalými výdaji a naším cílem je, aby byly snadno dostupné pro každého.

Proč si nechat vytvořit stránky u nás

První dojem je vždy nejdůležitější, a pokud své návštěvníky během několika sekund nezaujmete, nebudou mít důvod na vašem webu setrvávat a raději se obrátí na konkurenci. Na internetu nezáleží na vašich zkušenostech, velikosti nebo konkurenci. Vyhrává zde ten, kdo se nebojí investovat do webu, který doslova sám prodává. Ne každý si může dovolit drahé internetové stránky, to my chápeme, a proto jsme nastavili takovou cenovou politiku, díky které si u nás může nechat udělat profesionální web každý. Naše webové stránky si mohou dovolit i drobní živnostníci, kteří potřebují pro svůj rozjezd partnera, který jim zajistí mnoho muziky za málo peněz.

Kvalitní webové stránky = základ úspěchu?

Základem každého našeho webu je pokročilý a responsivní vzhled. Prostřednictvím moderního vzhledu upoutáte pozornost návštěvníka a responsivní zobrazení vám zajistí, že se vaše stránky budou správně zobrazovat nejen na počítači, ale i na mobilních zařízeních. Soustředíme se vždy na originalitu, abyste měli jedinečný web, který nikdo jiný nemá. Jelikož držíme krok s dobou, budujeme webové stránky podle nejnovějších trendů. Jsme si plně vědomi, že čas jsou peníze a tak jsme schopni každý web vytvořit v rekordním čase. Na prvním místě je vždy náš klient, a proto vám rádi vytvoříme web na základě vašich kritérií. Zakládáme si na vstřícném přístupu a profesionálně odvedené práci, o které se můžete přesvědčit v našich referencích.

Jak objednat webové stránky

Pokud jsme vás zaujali, rádi se staneme tvůrci vašeho úspěchu. V případě zájmu využijte naší nezávaznou poptávku a my se vám obratem ozveme. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat a my rádi odpovíme na všechny vaše otázky.

Najdete nás také na sociálních sítích

Vybrané reference

Kontaktujte nás

Chcete své webové stránky?

Kontaktujte nás a navrhneme vhodné řešení pro vás!

Tel: +420 730 667 427

Jaké jsou výhody levných webových stránek od nás?

Internetové stránky jsou vaší vizitkou, klienti již dávno nepoužívají Zlaté stránky a většina služeb se vyhledává na internetu. Vzhled a provedení webu rozhodne o tom, jestli bude váš web pro uživatele lákavý a jestli ho navštíví znovu. U webů se držíme nejnovějších trendů a dbáme, aby vzhled plně korespondoval s požadavky moderní doby, proto dbáme na propracovaný vzhled, který umí rychle zaujmout.
Vytváříme internetové stránky pro velké i malé firmy, pro drobné živnostníky a pro kohokoliv dalšího, kdo potřebuje vytvořit kvalitní a moderní web. Na rozdíl od konkurence jsme se zaměřili na nízkou cenovou politiku. Webové stránky jsou často nemalými výdaji a naším cílem je, aby byly snadno dostupné pro každého.
Internetové stránky bereme vážně, a proto se snažíme profesionálně přistupovat k celé jejich tvorbě. I po dokončení se na nás můžete kdykoliv obrátit a rádi vám poskytneme plný servis a podporu.
Webové stránky umíme vytvořit během relativně krátké doby. Statické webové stránky jsou zhotoveny zpravidla do týdne od dodání všech potřebných podkladů pro jejich vytvoření. U webových stránek s redakčním systémem je doba realizace odlišná a je závislá na více faktorech (design, funkce, atd), avšak zpravidla trvá dva až tři týdny.

Co o nás říkají naši klienti?

Vytvoření firemního webu dopadlo na jedničku. Velmi mě překvapila rychlost vytvoření stránek a také ochotný přístup. Těšíme se na další spolupráci.

Renata Dvořáková

Nechaly jsme si udělat web pro naší domácí dílnu. Průběh tvorby webu byl přesně podle našich představ a výsledek rozhodně stál za to. Za sebe mohu vřele doporučit!

Radka N.

Konečně firma, která umí vytvořit web přesně podle zadání. Nechali jsme si vytvořit redesign starého webu a vytvoření nového. S výsledkem jsme mile spokojení.

Ljuba Zaječková

Webové stránky jsem dostal od zadání vypracované do týdne. Úžasná rychlost v kombinaci s vysokou kvalitou. Profíci na svém místě, určitě mohu doporučit.

Miroslav N.

Přidejte se i Vy k našim spokojeným klientům!

POTŘEBUJETE PORADIT?

V případě, že si nejste jisti, jaké webové stránky potřebujete, zavolejte nám, nebo nám napište vzkaz a na základě Vašich požadavků stanovíme, jaká verze stránek je pro Vás vhodná.